Większa suma korzyści Polagra Tech 2017

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra Tech i Targi Opakowań dla Przemysły Spożywczego Pakfood  w 2017 roku to efektywny tandem. Perspektywiczna integracja branż podczas jesiennego wydarzenia biznesowego  skutkować będzie korzyściami dla firm z sektora opakowań. Od 25 do 28 września 2017 w Poznaniu odbędą się najważniejsze targi dla branży. Organizatorzy zachęcają firmy z sektora technologii mięsnych i rybnych oraz spożywczych do współtworzenia tego wielkiego wydarzenia biznesowego. Do 7 kwietnia, w pierwszym terminie zgłoszeń wynajęto ponad 80% powierzchni wystawienniczej.

2+2=5

Międzynarodowe Targi Poznańskie prowadzą szeroko zakrojoną współpracę z  podmiotami w branży (od przedsiębiorstw, przez stowarzyszenia, po organy państwa), a synchronizacja wydarzeń dla tożsamych sektorów gospodarki podczas organizacji targów dają firmom wyższe rezultaty biznesowe niż odosobnione działania marketingowe. To wszystko ma na celu przygotowanie i przeprowadzenie spotkania biznesowego, jakim są targi Polagra Tech  i Pakfood w taki sposób, aby były one zadowalające dla klientów.

Z rozsądnego połączenia płyną realne korzyści. Blok targów Polagra, a w nim Pakfood, cechuje synergia wydarzeń dla korespondujących ze sobą branż, gwarantuje dostęp do zainteresowanych ofertą z całego sektora, a międzynarodowy charakter imprezy skutkuje dopływem klientów z całego świata.

Targi kontraktacyjne

To co zdecydowanie wyróżnia targi w Poznaniu, to fakt że organizatorzy prowadzą długoterminową kampanię na pozyskanie profesjonalnych zwiedzających. Co ważne, dla wystawców, od momentu zgłoszenia, prowadzone są działania promujące ich marki oraz produkty na terenie Polski oraz poza jej granicami. Uczestnicy targów Pakfood zyskują wielomiesięczną obsługę marketingowa, która jest nieodpłatna. 

Finałem kilkumiesięcznej promocji przedsiębiorstwa jest wystawa, na którą przyjeżdżają klienci zainteresowani podjęciem współpracy. Już teraz warto podjąć decyzję o tym, że warto przedstawić swoją ofertę profesjonalistom z kraju i zagranicy, zainspirować klientów i podzielić się wiedzą o oferowanych urządzeniach, produktach, usługach. Przede wszystkim jednak organizator targów zachęca firmy do skorzystania z oferowanych przez MTP narzędzi promocji i reklamowania swoich produktów na długo przed targami.

Gwarancja jakości

Kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniają tego organizatora imprez targowych w Polsce i są argumentami, które niezmiennie potwierdzają wysoką jakość realizacji i utrzymanie pozycji lidera rynku targowego. Dla branży opakowań dla żywności Pakfood są jedynymi targami, które otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego. 

Reklama

Partnerzy

Skip to content