Trymery Freund

Trymery FREUND ADAPTIVE

     W trymerach ADAPTIVE nie staraliśmy się zrobić niczego inaczej. Chcieliśmy po prostu wszystko zrobić lepiej. Było to możliwe dzięki opracowaniu udoskonalonej konstrukcji, która w bezobsługowy sposób współpracuje z silnikami innych producentów.
     System ADAPTIVE firmy FREUND pozwala podłączyć nowoczesny trymer FREUND do posiadanego silnika elektrycznego innego systemu. Unika się w ten sposób inwestowania w kompletne stanowisko – otrzymując jednocześnie funkcjonalne, nowoczesne i niezwykle oszczędne urządzenie bez inwestycji w nowy silnik.
    Trymery FREUND z serii ADAPTIVE wyposażone są we wszystkie nowe funkcje łącznie z unowocześnionym zderzakiem głębokości oraz ergonomiczną rękojeścią, zwiększającą komfort pracy operatora. Innowacyjna, dopracowana konstrukcja znacząco wydłuża żywotność części eksploatacyjnych.
     Trymer ADAPTIVE jest silną, sprawdzoną alternatywą dla noży krążkowych dostępnych na polskim rynku. Niemiecka jakość i technologia nieustannie rozwijana przez firmę FREUND, obecną od ponad 100 lat w branży mięsnej, przenosi działanie trymerów na zupełnie nowy poziom.
     Trymery FREUND ADAPTIVE są dostępne w średnicach do wszystkich zastosowań: 35 mm, 52 mm, 69 mm, 90 mm, 128 mm.

Trymery FREUND ELEKTRYCZNE

      Niemiecka jakość i technologia nieustannie rozwijana przez firmę FREUND jest gwarantem poprawy efektów procesów produkcyjnych.
Przewaga trymerów FREUND nad pozostałymi dostępnymi na rynku opiera się na filozofii zwiększenia jakości pozyskanych elementów, poprawy ergonomii pracy, maksymalizacji rentowności procesów, a w szczególności redukcji kosztów. Stosowanie przez producenta FREUND wytrzymałych materiałów oraz optymalne rozwiązania techniczne i technologiczne umożliwiają osiągnięcie wszystkich powyższych celów.
       Stosowane są w szerokim zakresie prac przy obróbce mięsa – od usuwania rdzenia, poprzez kontrolowane odtłuszczanie i proste odzyskiwanie mięsa z kości do zdejmowania filetów z udek kurczaków, jak również cięcia cienkich plastrów wędzonego łososia.
       Najnowszy model silnika elektrycznego TM-E6001 pozwala na stworzenie stanowiska pracy w dowolnym miejscu. Trymery FREUND są dostępne w średnicach do wszystkich zastosowań: 35 mm, 52 mm, 69 mm, 90 mm, 128 mm.

Trymery FREUND PNEUMATYCZNE 

       Pneumatyczny silnik FREUND P2 jest najsilniejszym modelem na rynku silników napędowych przeznaczonych do przemysłowej pracy. Silnik P2 cechują niezawodność i odporność na przeciążenia oraz mała i zwarta budowa. Sprężone powietrze należy do czystych mediów, dzięki czemu jest bezpieczne w eksploatacji i przyjazne środowisku naturalnemu jak i pracy. Ergonomiczny kształt rękojeści oraz bezwibracyjna praca silnika pneumatycznego FREUND stwarzają optymalne i wygodne warunki pracy operatora.
      Trymery FREUND z napędem pneumatycznym są dostępne w średnicach do wszystkich zastosowań: 35 mm, 52 mm, 69 mm, 90 mm, 128 mm.

Dlaczego trymery FREUND?

– nie musisz inwestować w nowy silnik elektryczny – podłącz naszą rękojeść (dostarczaną z linką i osłoną w cenie) do posiadanego silnika innego producenta,

– zredukuj koszty części eksploatacyjnych – zapomnij o wymianie sprzęgła,

– najlżejsza rękojeść dostępna na rynku,

– bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych w Polsce, 

– niemiecki producent, działający w branży mięsnej od ponad 100 lat.

 Więcej na www.erka-trymery.pl

Reklama

Partnerzy

Skip to content