Targi IFFA 2019

W dniach 4-9 maja 2019 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędą się największe na świecie Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Mięsnego – IFFA.

Na ostatnią edycję targów IFFA do Frankfurtu przybyło ponad 63 000 odwiedzających ze 143 krajów. Prawie 66% z nich stanowili branżyści spoza Niemiec. Najwięcej przedstawicieli przybyło z Rosji, Hiszpanii, Polski, Włoch oraz Holandii. 1 027 wystawców z 55 krajów (w tym 31 firm z Polski) zaprezentowało imponujący przekrój produktów.

Podczas targów IFFA 2019, wystawcy zaprezentują zróżnicowany asortyment, w ramach wybranej grupy produktów: maszyny i urządzenia do przetwórstwa mięsa, nowoczesne technologie uboju, rozbiór i przerób mięsa, gotowanie i wędzenie, pakowanie, transport, magazynowanie, techniki mierzenia i ważenia, higiena zakładu, konserwacja urządzeń, wyposażenie sklepów mięsnych i gastronomii, a także wyroby mięsne i artykuły spożywcze oraz artykuły dla cateringu i obsługi imprez.

Targi IFFA rosną!

Nowa hala wystawiennicza, zoptymalizowany układ rozmieszczenia wystawców, więcej przestrzeni oraz udział wszystkich liderów branży – to najważniejsze zmiany jakie czekają na uczestników targów IFFA 2019. Zgodnie z mottem tegorocznej edycji: „Meet the Best”, odwiedzający zapoznają się z szeroką ofertą najlepszych produktów i usług oraz zaawansowanych technologii dla sektora mięsnego.

„Wspólnie z branżystami, nie możemy doczekać się tegorocznych targów IFFA 2019 – wszystko wskazuje na to, że ta edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednie. Targi IFFA to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się od 1949 roku. Jesteśmy dumni z tego, że na przełomie lat urosło do rangi najważniejszej imprezy branży mięsnej” – wyjaśnia Wolfgang Marzin, dyrektor Messe Frankfurt.

Zmodernizowana powierzchnia wystawiennicza

 W tym roku ekspozycję po raz pierwszy będzie można zobaczyć w hali 12, w której wystawcy przedstawią ofertę z zakresu: przetwórstwa, wyposażenia sklepów mięsnych, przypraw, substancji pomocniczych oraz osłonek. Wiodący producenci z segmentu rzeźnictwa, ćwiartowania oraz obróbki znajdą się w hali 9. Hala 8  w całości zostanie zadedykowana przetwórstwu. Z kolei w hali 11 zostanie przedstawiona kompletna oferta dotycząca pakowania, zaopatrzenia, technik pomiarowych i metod ważenia. W Galerii uczestnicy odwiedzą stoiska stowarzyszeń oraz magazynów branżowych.

Program wydarzeń towarzyszących

Poza prezentacją szerokiego wachlarza produktów, targi IFFA oferują bogaty program wydarzeń towarzyszących. Wykłady ekspertów, specjalne wystawy, konkursy oraz wspólne zwiedzanie  targów z przewodnikiem to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia wiedzy o branży, wzięcia udziału w interesującej dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń towarzyszących targów IFFA, znajdują się w sekcji „Themes and Events” na stronie internetowej www.iffa.com. Niniejsza witryna zawiera wszelkie informacje oraz przydatne wskazówki dla uczestników wydarzenia.

Targi IFFA odbędą się w dniach od 4 do 9 maja 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów IFFA, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd w dwóch wariantach:

Oferta  autokarowa z pełnym serwisem, w terminie:

05-10.05.2019 r., obejmuje 3 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 1 290 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 390 zł + VAT). Wyjazd autokaru z Warszawy. Możliwość dołączenia do grupy w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu.

Oferta  samolotowa z pełnym serwisem, w terminie:

07-09.05.2019 r., obejmuje  2 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 2 190 zł +VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 250 zł + VAT). Wylot z Warszawy.

www.targifrankfurt.pl

Reklama

Partnerzy