SIAL PARIS ODKRYWA CXMP, SWÓJ KATALOG CYFROWY 2.0

Nowe narzędzie, które pozwala wystawcom i odwiedzającym targów zmaksymalizować możliwości biznesowe, 365 dni w roku.

W ramach edycji 2022, targi SIAL Paris Paris oferują nowy katalog online na platformie CXMP, który pozwoli zapoznać się z 7 000 wystawców i ich produktami. Opracowana przez Grupę Comexposium, aby wspierać swoich klientów przez cały rok, platforma jest zorganizowana wokół 3 działów: Food, Fashion i Sport.
Targi SIAL wykorzystują moc tego narzędzia jako katalog produktów, które będą obecne na targach. Wystawcy i odwiedzający SIAL Paris mogą dołączyć do społeczności ponad 300 000 sprzedających i kupujących.

  Cyfrowa witryna zwiększająca widoczność

Wystawcy korzystają z bezpłatnego dostępu do platformy, aby stworzyć swój katalog produktów, a tym samym wzmocnić swoją widoczność wśród odwiedzających targi. Platforma umożliwia jakościową prezentację marek i produktów, dzięki darmowemu importowi nieograniczonej liczby referencji oraz możliwości publikowania różnych elementów: pełnego opisu, właściwości, zdjęć…

Odwiedzający mogą bezpłatnie zapoznać się z listą wystawców i produktów, aby jak najlepiej zorganizować swoją fizyczną wizytę na targach. Codziennie mają możliwość odkrywać nowe produkty umieszczane na platformie, aby nie przegapić żadnej z innowacji, które będzie można znaleźć na targach.

      Cyfrowe narzędzie w służbie networkingu

CXMP oferuje bezpłatnie usługę networkingu, zaprojektowaną w celu ułatwienia wymiany doświadczeń i tworzenia więzi w ramach społeczności targów. Narzędzie umożliwi wystawcom i odwiedzającym umawianie spotkań fizycznych lub wirtualnych poprzez platformę przed, w trakcie i do dwóch tygodni po targach.

Mocne strony targów:
wydarzenia, które zaprezentują przyszłe trendy

SIAL Talks, bogaty program konferencji. Ponad 100 międzynarodowych prelegentów i 60 konferencji zaoferuje analizę bieżących wydarzeń i głównych trendów w branży spożywczej
Zapoznaj się z programem SIAL TALKS

SIAL Innovation odkrywa zawartość przyszłych talerzy. Od dwudziestu lat SIAL Paris nagradza poprzez Grands Prix SIAL Innovation najważniejsze nowości prezentowane na każdej ze swoich edycji.
Finaliści 15 kategorii zostaną ogłoszeni podczas konferencji prasowej SIAL Innovation, która będzie transmitowana na kanale SIAL Youtube od 16 września br. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 października o godz. 16:30 na targach SIAL Paris.

SIAL Start Up, aby odkrywać nowe podejście do produktów i tworzyć rozwiązania na przyszłość: blisko 650 startupów, w tym ponad 100 zlokalizowanych w sektorze Sial Start’Up.

SIAL Future Lab pozwoli zanurzyć się w sercu kulinarnych trendów do 2030 roku (sektor spożywczy, sprzedaż).

INFORMACJE PRAKTYCZNE SIAL

Od soboty 15 do środy 19 października 2022 r.

SEKTOR DLA PRASTY NA TARGACH
Hala 6
AKREDYTACJA PRASOWA ONLINE
rejestracja wejściówek na Targi Sial Paris

Reklama

Partnerzy

Skip to content