Nowości Sokołów – Wygodne w drogę!

Do jedzenia – bez chłodzenia

Sokołów wprowadza innowacyjną linię produktów „Wygodne w drogę”. Dzięki specjalnej obróbce termicznej, jaką jest sterylizacja, nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych, dlatego doskonale sprawdzą się przy okazji wakacyjnych wyjazdów, pikników i grillowania. Asortyment „Wygodne w drogę” obejmuje smakowite wyroby, takie jak: Kiełbasa śląska, Kiełbasa brocka, Kiełbaski grillowe i Parówki z szynki.

Lato to czas podróży, wycieczek, biesiadowania „pod chmurką”, biwaków i pieszych wypraw. Na każdą z tych okazji warto dobrze się przygotować, również pod względem ekwipunku żywnościowego – tak, by móc w pełni korzystać z wypoczynku, nie martwiąc się o zakupy czy przygotowanie posiłku. Najlepiej sprawdzają się takie wyroby, których nie trzeba przechowywać w warunkach chłodniczych. Istotne jest również poręczne i lekkie opakowanie. Dzięki temu możemy łatwo i wygodnie przewozić ulubione produkty, bez obaw o zachowanie ich jakości i bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Sokołów wprowadza nową linię produktów nie wymagających chłodzenia – „Wygodne w drogę”. Swe unikalne właściwości zawdzięczają one specjalnej metodzie utrwalania żywności, jaką jest sterylizacja. Polega ona na oddziaływaniu na produkt temperatury powyżej 100°C w odpowiedniej jednostce czasu. W procesie sterylizacji drobnoustroje zostają zniszczone, bez żadnego wpływu na walory smakowe i zapachowe żywności. Metoda ta umożliwia przechowywanie produktów w temperaturze otoczenia (do 25°C) oraz wydłuża ich trwałość.

Sokołowskie produkty „Wygodne w drogę” można zabrać ze sobą wszędzie: w trasę, na wycieczkę, na piknik, na grilla. Ich opakowania są wygodne i lekkie – bez trudu zmieszczą się nawet w podręcznym bagażu. Są to wyroby bezpieczne i o gwarantowanej jakości, a przy tym bardzo smaczne. Sprawdzą się do szybkiego przygotowania „na ruszcie”, jak również do przyrządzenia różnorodnych wakacyjnych posiłków na każdą porę dnia.

Asortyment produktów Sokołów „Wygodne w drogę” obejmuje:

  • Kiełbasę brocką Sokołów „Wygodne w drogę” – to doskonała kiełbasa z mięsa wieprzowego, z dodatkiem mięsa z kurczaka. Specjalnie dobrany zestaw przypraw nadaje jej wyjątkowy smak. Można ją serwować na zimno, jak i na ciepło – przypieczoną na grillu, podsmażoną na patelni czy podgrzaną w wodzie.
  • Kiełbasę śląską Sokołów „Wygodne w drogę” – to wyśmienita kiełbasa z mięsa wieprzowego, z dodatkiem mięsa wołowego. Swą popularność zawdzięcza idealnie chrupiącej po przypieczeniu skórce i odpowiednio dobranej mieszance przypraw. To świetna propozycja dla wszystkich miłośników grilla, ognisk i piknikowania na świeżym powietrzu.
  • Kiełbaski grillowe Sokołów „Wygodne w drogę” – to cienkie kiełbaski wieprzowo-drobiowe. Brak osłonki znacząco przyspiesza czas ich przygotowania. Wystarczy krótko przypiec je na grillu, by móc cieszyć się ich wybornym smakiem.
  • Parówki z szynki Sokołów „Wygodne w drogę” – doskonałe na wakacyjne, rodzinne śniadania czy kolacje. Wyróżnia je wyśmienity smak i wysoka mięsność – zawierają aż 93% mięsa z szynki wieprzowej. Po przyrządzeniu zachowują odpowiednią sprężystość i strukturę.

Produkty Sokołów „Wygodne w drogę” są dostępne w sklepach firmowych Sokołów oraz Gzella i lokalnych sklepach mięsnych.

Ceny:

Kiełbasa brocka Sokołów „Wygodne w drogę” – 11,99 zł/440 g

Kiełbasa śląska Sokołów „Wygodne w drogę” – 11,99 zł/440 g

Kiełbaski grillowe Sokołów „Wygodne w drogę” – 6,99 zł/225 g

Parówki z szynki Sokołów „Wygodne w drogę” – 6,99 zł/210 g

Reklama

Partnerzy

Skip to content