Kabanosy od Sokołowa – jakość i smak

Szeroki wybór nowości w akcji promocyjnej

Kabanosy to niepodważalny lider w kategorii przekąsek mięsnych w Polsce. Konsumenci cenią je za smak, wygodę użytkowania, dobre wartości odżywcze. Chętnie sięgają po klasyczne wersje, ale są też otwarci na nowe, oryginalne propozycje produktowe. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Sokołów oferuje szeroki asortyment kabanosów – produkowanych na bazie różnych rodzajów mięs, smakowicie doprawionych, dostosowanych do potrzeb poszczególnych grup konsumentów. Duży wybór nowych produktów pojawi się w ramach akcji promocyjnej w wybranych sklepach sieci Biedronka.

Rozwój kategorii przekąsek mięsnych

Produkty przekąskowe, po które łatwo i szybko można sięgnąć w każdym momencie dnia, idealnie wpisują się w uwarunkowania współczesnego trybu życia. Dlatego też kategoria przekąsek mięsnych niezmiennie wykazuje potencjał rozwojowy. W tym segmencie szczególne uznanie konsumentów w Polsce zyskały kabanosy, które można zabrać do pracy czy szkoły. To pożywna przekąska, która dobrze sprawdza się również jako składnik sałatek czy innych dań. Kabanosy nie wymagają warunków chłodniczych, a ich niewielkie opakowania są poręczne. Ze względu na ich uniwersalny charakter, ich sprzedaż utrzymuje stały poziom, niezależnie od pory roku. 

Kabanosy w ofercie Sokołowa

Sokołów jest jednym z największych producentów przekąsek mięsnych w Polsce. Ma w swojej ofercie szeroki wybór kabanosów, które powstają z wysokiej jakości mięs, są bogate w białko i wartości odżywcze. W asortymencie Sokołowa dużą popularnością cieszy się linia Kabanosów międzynarodowych (Francuskie, Włoskie, Polskie, Argentyńskie, Amerykańskie, Węgierskie). Kolejną propozycją są Kabanosy EAT’N’GO, o oryginalnych zestawach przypraw, inspirowanych smakami typowymi dla krajów słynących z doskonałej kuchni. Kabanosy można znaleźć również w dedykowanej dzieciom linii Sokoliki. Kabanoski Sokoliki są dostępne w dwóch wersjach – wieprzowe z dodatkiem indyka i wieprzowe z dodatkiem cielęciny. To produkty z „czystą etykietą” – bez konserwantów i sztucznych dodatków, o wysokiej mięsności i delikatnym smaku.

Nowe propozycje produktowe

W rozpoczynającej się 29 października akcji promocyjnej, w wybranych sklepach sieci Biedronka, konsumenci będą mieli możliwość nabycia szerokiego asortymentu sokołowskich kabanosów, w tym również kilku zupełnie nowych propozycji z linii EAT’N’GO:

  • Kabanosy szwajcarskie z serem
  • Kabanosy wołowe Sweet&chili oraz Kabanosy wołowe Bacon Beef
  • Kabanosy klasyczne (wieprzowo-wołowe)
  • Kabanosy drobiowo-wieprzowe
  • Kabanosy o smaku chilli
  • Kabanosy bekonowe z pieprzem
  • Kabanosy z indykiem oraz Kabanosy z cielęciną

Nowe propozycje kabanosów będą dostępne w wybranych sklepach Biedronka na terenie całego kraju, w czasie trwania akcji (29 października – 11 listopada) lub do wyczerpania zapasów.

Reklama

Partnerzy