Hot dog po francusku od JBB Bałdyga

Producent popularnych w całej Polsce wędlin JBB Bałdyga  rozszerzył swoją ofertę o nowość – hot dog francuski z Polanką.

Polanka to parówka wieprzowa o wyrazistym aromacie i delikatnym smaku, nie zawierająca w składzie fosforanów ani glutaminianu sodu. Teraz dostępna jest także w formie błyskawicznej przekąski. Hot dog francuski, pakowany po dwie sztuki w praktycznym, łatwym do otwarcia opakowaniu typu duopack, w zestawie z chrupiącą, pszenną bułką oraz dwoma sosami – keczupem i musztardą w saszetkach, nadaje się idealnie jako szybka przekąska do podgrzania w kilka minut w piekarniku lub opiekaczu.

– Wprowadzając do oferty hot dog francuski z Polanką, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu klientów, którzy w pośpiechu dnia codziennego nie zawsze mają czas na pełnoprawny posiłek, a chcieliby zjeść coś ciepłego i pożywnego – w podróży, w trakcie przerwy w zajęciach, czy chociażby pracując zdalnie w domu. To także znakomity pomysł na urodzinową imprezę dla dzieciaków czy wspólne kibicowanie przed telewizorem w trakcie ważnych imprez sportowych. Mamy nadzieję, że nasz nowy hot dog francuski, z tak lubianą przez klientów Polanką, dzięki swojej uniwersalności zyska szerokie grono fanów – mówi Andrzej Kowalski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu JBB Bałdyga.

Fotorafia żywności i kulinarna

Reklama

Partnerzy

Skip to content